Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hagunda IF

Följ

Hagunda IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 16:30

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:15
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
  • 6Lör
    • 10:00

      Rasbo IK F10/13 (borta) F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 10:50

      Träning F15/16


      12:30
    • 11:30

      VÅSC P11/12 (hemma) P12


      13:00
    • 12:30

      Bälinge Innebandy Cup P15


      16:30
  • 7Sön
    • Heldag

      Säsongsavslutning Hagunda IF P17

    • 09:00

      Säsongsavslutning 23/24 Hagunda IF


      12:00
    • 09:00

      Säsongsavslutning P16


      12:00
    • 09:00

      Hagundaavslutning P09


      12:00
    • 09:00

      Delta Hagundas ungdomsavslutning A-lag Herrar


      13:00
    • 09:00

      Säsongsavslutning 23/24 med Hagunda F17/18


      12:00
    • 09:00

      Säsongsavslutning P13/14


      12:00
    • 09:00

      Delta i Hagundas ungdomsavslutning Damlag D1


      13:00
    • 09:00

      Hagunda säsongsavslutning P10


      12:00
    • 09:00

      Säsongsavslutning Hagunda IF F-11/12


      12:00
    • 09:00

      Gemensam Hagundaavslutning P12


      12:00
    • 09:00

      Hagunda avslutning F17/18


      12:00
    • 09:00

      Träning P-18


      10:00
    • 09:00

      Hagunda avslutning Damjunior DJ17


      12:00
    • 09:20

      Säsongsavslutning Hagunda IF F-09/10


      12:15
    • 09:20

      Ledarmatch Innebandysektionen


      10:00
    • 09:30

      Avslutning med alla lag i Hagunda F15/16


      12:15
    • 09:30

      Säsongsavslutning Hagunda P15


      12:15
    • 09:30

      Träning F-13/14


      12:30
    • 09:30

      Träning Herr U-lag


      12:30
    • 09:30

      Hagundaavslutning P08


      12:30
    • 13:30

      Träningsmatch mot Stenhagen KK P09/10 P10


      15:00
    • 19:30

      Träning HIF-lirarna


      20:30
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 16:30

      Träningsmatch P12


      17:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning F15/16


      18:15
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • Heldag

      Mälarenergicup P09

    • Heldag

      Mälarenergicupen Västerås P10

    • 17:00

      Örebrocupen P12


      00:00
    • 17:00

      Mesta IBK (hemma) P10


      18:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Örebrocupen P08


      00:00
    • 18:00

      Intressekoll Örebrocupen F-09/10


      00:00
    • 18:45

      Bortalag meddelas 26/2 (hemma) Hagunda IBF-U H6


      20:45
  • 13Lör
    • Heldag

      Örebrocupen P12

    • Heldag

      Örebrocupen P08

    • Heldag

      Intressekoll Örebrocupen F-09/10

    • 08:00

      Mälarenergi Cup F-13/14


      00:00
    • 08:45

      Säsongsavslutning Upplands Innebandyförbund P15


      14:00
    • 09:00

      Träning F17/18


      10:00
    • 09:00

      Säsongsavslutning Upplands Innebandyförbundet P13/14


      15:00
    • 09:50

      SK Vide P14 Vit (hemma) P13/14


      11:50
    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 11:35

      Almunge IK Tigers P12/14 (hemma) P13/14


      13:35
    • 12:30

      SK Vide P14 Blå (borta) P13/14


      13:45
    • 12:30

      Danderyd FC (borta) P10


      13:30
    • 12:55

      Örsundsbro IF P-14 Blå (borta) P13/14


      14:55
    • 13:20

      Björklinge BK P14 svart (borta) P13/14


      15:20
    • 14:00

      säsongsavslutning med cup F15/16


      20:00
    • 14:40

      Tobo/Örbyhus FF P13/14 (hemma) P13/14


      16:40
    • 14:40

      SK Vide P14 Svart (borta) P13/14


      16:40
    • 14:45

      Björklinge BK F15 svart (borta) F15/16


      16:45
    • 14:45

      Skogsgymnastikens IBS (hemma) P10


      15:45
    • 15:15

      Vaksala SK F 2015 Gul (hemma) F15/16


      17:15
    • 15:30

      Lagfest Hagunda IF Legends


      23:30
    • 15:45

      Björklinge BK F15 röd (hemma) F15/16


      17:45
    • 16:45

      IK Sirius IBK F14/16 lag 2 (borta) F15/16


      18:45
    • 17:15

      Vaksala SK F 2015 Gul (hemma) F15/16


      19:15
    • 17:20

      Almunge IK Dragons P12/14 (hemma) P13/14


      19:20
    • 18:15

      SK Vide Flickor Grön (hemma) F15/16


      20:15
    • 18:45

      IK Sirius IBK F14/16 lag 2 (borta) F15/16


      20:45
    • 19:15

      Frötuna IBF F15 (borta) F15/16


      21:15
  • 14Sön
    • 00:00

      Örebrocupen P12


      18:00
    • 00:00

      Örebrocupen P08


      19:00
    • 00:00

      Intressekoll Örebrocupen F-09/10


      15:00
    • 00:00

      Mälarenergi Cup F-13/14


      18:00
    • 10:00

      Träning P16


      11:00
    • 17:45

      Hammarby IF IBF (hemma) Damlag D1


      18:45
    • 18:00

      Kval till allsvenskan Damjunior DJ17


      19:45
    • 19:30

      Träning HIF-lirarna


      20:30
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 06:00

      Bustercup Mora P10


      23:00
    • 17:00

      JSM - Funktionärer Damjunior DJ17


      21:45
    • 17:45

      Billingsfors IBK (hemma) P10


      18:45
    • 18:00

      slutgiltig bindande anmälan Linköping floorball cup P09


      19:00
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning F17/18


      10:00
    • 10:15

      Söderbärke GoIF (hemma) P10


      11:15
    • 15:30

      Rättviks IBF (borta) P10


      16:30
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • Heldag

      Säsongen 24/25 P10

    • 18:00

      Laget Säsongen 24/25 P09


      19:00
    • 22:00

      Säsong 24/25 P12


      23:00